Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Smarty has a deprecated constructor in /var/www/clients/client9/web30/web/Biblioteki/Smarty/Smarty.class.php on line 64
5 powodów, dla których Garden Party w Twoim ogrodzie to świetny pomysł! [Sala Jedynka, Śrem]

5 powodów, dla których Garden Party w Twoim ogrodzie to świetny pomysł!

wtorek, 30 czerwca 2015 , ostatnia aktualizacja: 2015-06-30 15:26:05

Czy wiecie, czym jest Garden Party? Jest to nic innego, jak impreza w ogrodzie z motywem przewodnim - grillem. Z ogromną przyjemnością zorganizujemy tego typu wydarzenie w przydomowym ogrodzie!Dlaczego przygotowanie imprezy w ogródku przez profesjonalistów będzie dla Ciebie wygodne? Oto 5 powodów, dla których Garden Party to świetny pomysł!

  1. Nie zajmujesz się przygotowaniem potraw
  2. W przypadku chęci zorganizowania Garden Party w Twoim ogrodzie, to my zajmujemy się wcześniejszym przygotowaniem wszystkich potraw. Marynowanie karkówki, przygotowanie kaszanki czy szaszłyków będzie leżało po naszej stronie. Gwarantujemy, że przygotowane przez nas smakołyki spełnią oczekiwania Twoich Gości.

  3. Nie odpowiadasz za dodatkowy wystrój ogrodu
  4. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, dzięki czemu możemy zamontować np. namiot z zadaszeniem czy też ustawić pochodnie, które nadadzą wydarzeniu jeszcze lepszy klimat. Masz jeszcze inne, ciekawe pomysły? Chętnie je zrealizujemy!

  5. Nie męczysz się z rozpaleniem grilla
  6. Nierzadko proces przygotowania grilla jest problematyczny. Niesprzyjające warunki pogodowe, słabej jakości węgiel czy nieodpowiednia podpałka mogą być frustrujące. Korzystając z naszego doświadczenia nie musisz się martwić o odpowiednie narzędzia potrzebne do rozpalenia grilla.

  7. Nie przejmujesz się pilnowaniem mięsa
  8. Czy podczas imprezy w ogrodzie zdarzyło Ci się nie dopilnować rusztu i zepsuć potrawy? Nasza obsługa Garden Party cały czas dogląda grilla, aby takie sytuacje nie miały miejsca, a dania smakowały jak najlepiej!

  9. Nie martwisz się o posprzątanie po przyjęciu
  10. Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że posprzątanie po dużym grillu to nie lada wyzwanie. Zamawiając usługę Garden Party nie musisz się martwić także o porządek po udanej imprezie.

Masz ochotę przygotować dużą imprezę, np. dla pracowników swojej firmy? Nie ma problemu! Posiadamy bardzo duże zaplecze techniczne, więc możemy obsłużyć także i takie wydarzenia.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu!