Piknik dla 500 osób? Dla nas to nie problem

sobota, 9 lipca 2016 , ostatnia aktualizacja: 2017-08-07 12:21:37

Sala Jedynka miała przyjemność zadbać o gastronomiczną stronę pikniku rodzinnego zorganizowanego dla pracowników firmy PAC oraz ich rodzin. Nasz grill podbił serca uczestników!

3 września 2016 roku był dniem wytężonej pracy pracowników naszej firmy. Powierzono nam odpowiedzialne zadanie: 500 uczestników pikniku rodzinnego ma mieć okazję zjeść coś naprawdę pysznego.

Podeszliśmy do zlecenia kompleksowo: zapewniliśmy nie tylko pyszne jedzenie, ale także zorganizowaliśmy cały punkt gastronomiczny: rozstawiliśmy biesiadne ławo-stoły, stoliki koktajlowe oraz namioty, tak aby każdy mógł w spokoju zjeść i odpocząć między kolejnymi atrakcjami.

Postawiliśmy na grill - dania z niego lubią mali i duzi. I to był strzał w dziesiątkę - podczas całej imprezy wydaliśmy aż 2000 porcji pysznych, pachnących dań z grilla! Zapewniliśmy także piwo oraz stoiska z fast-food.

Organizator przygotował całą imprezę i ogromnym rozmachem i cieszymy się, że mogliśmy być odpowiedzialni za gastronomię. Taka liczba sprzedanych porcji świadczy o tym, że było pysznie! A wszystkich, którzy chcą powspominać ten wspaniały dzień, zapraszamy do oglądania filmu, a także naszej galerii poniżej.

A jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem podobnej imprezy, jesteśmy do dyspozycji! Zaufało nam już sporo Klientów, a pozytywne opinie o naszej pracy są dla nas ogromną motywacją. Zapraszamy do zapoznania się także z naszymi referencjami!